Fight and Talk #30 Jiří Stabla, O konopném businessu a CBDJiří Stabla je klíčovou postavou konopného businessu nejen v Čechách, ale i ve světě. Je mu v tomto odvětví přisuzováno nastavení pravidel, cenová politika a …

34 Comments

  1. Super díl borci, ale podle mě by to chtělo mít 3 mikrofony nebo to vyřešit jinak. Každý jste od něj jinak daleko a pak je Patrik slyšet dobře a host je slyšet o dost méně. Třeba jak podkast u kulatého stolu 🙂 Není to však nic zásadního.

  2. typek spadl z visne 😀 vubec nevi ktera bije kdyz se bavi o hudbe a mistni scene a djingu. jak muze nekdo zit v takove prihlouple iluzi? 😀 (cast o huleni nekomentuju)

  3. Hladina alfa je mozková frekvence (uvádí si někdy i vlna), která se dá dosáhnout i bez omamných nebo halucinogenních prostředků. Např. autogenní trénink je na to dobrý, pět minut denně a po cca 14ti dnech už té hladiny alfa můžete dosáhnout. Někdo dřív, někdo později a někdo toho prostě nedosáhne. U mně to bylo cca po 10ti dnech. Nahrazuje mi to krátký spánek. Spím cca 5 hodin denně, ale i těch 5 minut autogenního tréninku mi nahradí min. dvě hodiny spánku. Navíc jsem v tomhle stavu vyřešil spoustu vnitřních otázek, na které jsem nenacházel odpověď.
    Za rozhovor děkuji, opět to nemělo chybu. Hodně zajímavý host, kterého jsem neznal.

  4. Vůbec by mě nenapadlo, že tady budete někdy řešit něco takového… sám nemám vůbec zkušenosti ani s hulením, ale dost mě téma překvapilo a informace také… moc děkuji za přínos. možná něco zkusím.. občas mám po fitku problém jít spát… jsem nějakej rozjetej a prostě čumim a válím se… a další věc je, že se mi občas docela klepou ruce. Jinak myslím si, že i kdyby tam pan Stabla prezentoval jen své produkty tak je to jen Vaše věc a nikdo by se tu do toho neměl srát… je to Váš projekt, Váš pořad, Vaše pravidla! a za mě to děláte moc dobře 😉

  5. Skvělé, že se dělají rozhovory na toto téma. Velké big up kluci ale tenhle zvolený host už taková paráda (zdůrazňuji za mě) není. Naprostá absence znalosti a minimální informační hodnota. V podstatě celý podcast se host placa po zádech, co všechno dokázal. Tento člověk a jemu podobní je důvod, proč zakládáme obchod s CBD produkty, kde se budeme snažit přiblížit kvality této látky… A ne si pouze honit přirození nad svými úspěchy.

  6. Těším se raději na další fightery. Pro mě osobně je tohle nezajímavé téma. Nezajímá mě něčí legal biz. Tento podcast skipnu. Jinak to děláte skvěle jen tak dál

  7. Já jakožto dlouhodobý uživatel, hledající informace o konopí, děkuji za super podcast. Tyto informace se musí začít šířit mezi širokou veřejnost a ono se to vlastně už děje, což je super. Díky pánové za super díl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*